اقدام در خور تحسین شهرداری ریوش در هفته بزرگداشت مقام معلم

ضمن پوزش از تاخیر نسبتا طولانی در بروزرسانی وبلاگ که شاید بخشی از آن مربوط به شوک ناشی از زلزله کوهسرخ (!) و بخشی مربوط به گرفتاری شخصی بنده و مشکلاتی در دسترسی به اینترنت بود با یک یادداشت نه چندان بروز  در خدمت شما هستیم ،از این بابت که رشته کلام  و  اخبار از دستمان در رفته و اخبار قدیمی می نویسیم عذرخواهیم.

در هفته معلم شهردار ریوش  جناب آقای مقصود اعلام کردند بنادارند به پاس قدردانی از زحمات این قشر دلسوز دقیقا به تعداد معلمینی که در شهر ریوش تدریس می نمایند اقدام به خریداری و کاشت گل در سطح شهر نمایند .اعلام این خبر در مراسم بزرگداشت روز معلم با استقبال و تشویق حاضرین همراه شد،ما نیز  به هر حال از این اقدام خوب شهرداری هم در جهت زیباسازی شهر و هم تکریم مقام معلم تشکر می کنیم، لازم به یادآوری است که بنابرمشاهدات عینی این کار در حال انجام می باشد و البته برخی از منابع تعداد این شاخه گل ها را به تعداد معلمین و دانش آموزان سطح شهر ریوش ذکر کرده اند.

/ 1 نظر / 39 بازدید
سرويس وبلاگدهي پيشرو بلاگ

با سلام سرويس وبلاگدهي پيشرو بلاگ با امکانات فوق العاده شامل هر وبلاگ داراي يک فروشگاه و يک انجمن و يک چت روم اختصاصي در خدمت شماست. (بدون هيچ گونه تبليغات بر روي وبلاگها) http://pishroblog.ir پيشرو بلاگ